OBAVIJEST - VAŽNO

Upravnom odjelu za prostorno uređenje, graditeljstvo i komunalno gospodarstvo Općine Vir za potrebe ozakonjenja nezakonito izgrađenih zgrada hitno se trebaju javiti sljedeći:

Red.br.

Ime, prezime, adresa

1.

AČIĆ RUŽA, MARINA II/34, VIR

2.

ANĐELOVIĆ JOZO, WIEN, AT

3.

ANETIĆ ZLATKO, BOBOVIK XI/38, VIR

4.

ANIČIĆ ROZA, VIRSKI PUT 110, VIR

5.

AVGUSTINČIĆ BLAŽENKA,NIKOLE JURIŠIĆA 47,ZADAR

6.

BABIĆ EVA, A. STARČEVIĆA 237, ĐAKOVO

7.

BAČEK DRAŽEN, POLONJE 8, KOMIN

8.

BAČIĆ BORISLAV,LJUDEVITA GAJA 58, ŽUPANJA

9.

BASTAŠIĆ JANKO I BASTAŠIĆ SLAVICA, ODVOJAK K.Š. GJALSKOG 3, BREGANA

10.

BAŠIĆ JOŠKO, PUT PODVORNICA 4, VIR

11.

BAŠIĆ MARKO, PUT PODVORNICA 4, VIR

12.

BENZINGER JAGODA, BRAĆE RADIĆA 222, SLATINA

13.

BEŠČEC ZLATKO, PUT LUČICE 14, VIR

14.

BIBIĆ SLAVEN, JULIJA KLOVIĆA 23,ZADAR

15.

BOGDANOVIĆ IVANKA, JAŠEVEČKA CESTA 80,ZG

16.

BOLKOVEC STJEPAN, SLAVKA ČORA 18, NOVI ZG

17.

BOTIČKI SNJEŽANA, ŠIRANOVIĆI 52 HORVATI, RAKOV POTOK

18.

BRANILOVIĆ ANDRIJA, BRESTEK 7, CIRKOVLJAN, PRELOG

19.

BRANKOVIĆ MIĆO, PRIJEDOR, BIH

20.

BREZOVAR NADA, PUT LANTERNE 20, VIR

21.

BRNČIĆ DARKO, HAMIĆI 5, ZG

22.

BUBNIĆ SANDRA, I.G.KOVAČIĆA 3, RAKITJE, BESTOVJE

BOŠNJAK MILJENKO, MARIJAŠA KORVINA 16, SAMOBOR

23.

BULJAN IVICA, MILJKOVICA XVII/51, VIR

24.

BUŠKULIĆ RADOSLAV, F.RUĐMANA 3, VIR

25.

CAPEK BOŽIDAR, BORČEC 12, ZAGREB

26.

CEBIN DAMIR, BUZINSKI PRILAZ 12, BUZIN, ZG

27.

CEKIĆ KSENIJA, JURJA VES 62, ZG

28.

ČERKEZOVIĆ IVICA, MUENCHEN, DE

29.

ČUNOVIĆ DINKO, FRANKOPANSKA 32,DUGA RESA

30.

ĆAVAR KRISTINA, PREZIDA XXVIII/19, VIR

31.

DOLIĆ RANKA, JURJA KRIŽANIĆA 10, SISAK

32.

DROBNJAK GEORG, ALBINIJEVA 2, ZG

33.

DUJMOVIĆ BRANKO, ILIJE GREGORIĆA 91, PRIGORJE BRDOVEČKO

34.

DUJMOVIĆ MARKO, MARINA VII/12, VIR

35.

ĐAKMAN JOSIP, ŽITNA VIII/3, VIR

36.

FIŠTROVIĆ ZDENKO, KALNIČKA 3, GORNJA RIJEKA

37.

FUDER ANTUN, BISKUPLJAČA X/11, VIR

38.

GALOVIĆ VANJA, SAVSKA ULICA 16, ZG

39.

GAŠPAR MARIJA, BORISA PAPANDOPULA 4, BJELOVAR

TANDARA MIJO, S. RADIĆA 113, PREDAVAC

ŠOŠTARKO ANDRIJA, GRAČANSKE DUŽICE 11, ZAGREB

40.

GRANITZ KATICA, DEGGINGEN, DE

41.

GUERIN MARC, HETZERATH, DE

42.

HADJIĆ MIROSLAV, KOTOV BREG 4, ZG

43.

HAJDINJAK IVAN, OBRANKOVEC 8, SVETI ĐURĐ

44.

HERGEŠIĆ ALICA, TUŠKANOVA 15, ZG

45.

HODDEVIK KAI BJORNAR, KROKKLEIVA, NO

46.

HORAK FRANJO, VRANKOVEČKA 1, ZG

47.

HORVATIĆ VIŠNJA, DEŠĆEVAC 63A, ZG

48.

HRGOVČIĆ MIROSLAV,SV. MATEJA 126, ZG

49.

HUSIĆ ELVIR, GRAZ, AT

50.

ILEČIĆ ŽELJKO, ŽITNA XLV/39, VIR

51.

ILEČIĆ ŽELJKO, ŽITNA XLV/39, VIR

52.

INTERNET USLUGE DOO, 5.POLJANICE 13, ZG

53.

IVANOVIĆ JOZO, VARAŽDINSKA 53, POPOVEC, SESVETE

54.

IVANOVIĆ NATALIJA, BRAĆE RADIĆ 69, PITOMAČA

55.

JAMAN ŽELJKO, HERCEGOVAČKA 65, ZG

56.

JEDNAK SLAVKO, JURJA KRIŽANIĆA 3, SISAK

57.

JERKOVIĆ ADAM I ANICA, HRVATSKOG SOKOLA 49/3, ZG

58.

JOKIĆ TADIJA, BOBOVIK XIII/39A, VIR

59.

JOZIĆ MIJO, KRALJA ZVONIMIRA 16, NOVSKA

60.

JUJIĆ OMER, RAKOVČANI 20, PRIJEDOR, BIH

61.

JURIĆ TOMO, JELENČICA 15, ZG

62.

JURINA MARIJA, MIRNI DOL 3, ZG

63.

JURJEVIĆ DAMIR, MILJKOVICA IV/19, VIR

64.

JURJEVIĆ KREŠO, VRBNIK III/20, ZG

65.

KAMENJAŠEVIĆ MATO, E. KVATERNIKA 17A, VELIKA GORICA

66.

KAPAC ZLATKO, IVANA HANGIJA 16, PETRINJA

67.

KAPOVIĆ ANTONIO ADRIAN,IVANA PAVLA II/4, PRIVLAKA

68.

KAR HELMUT WALTER, WOLFSBERG, AT

69.

KAURIN TOMISLAV, MILJKOVICA XIX/8, VIR

70.

KONDRES JOSIP, TEKIJSKA 13A, SESVETE

71.

KOSTELAC FILIP, KRAMBERGEROVA 12, KNIN

72.

KOVAČEVIĆ MARINA, A.PROSENIKA 11, ZG

73.

KOVAČEVIĆ MARTINA, BOROVINA 34, ZG

74.

KRAVARŠČAN ZLATKO I KRAVARŠČAN VLADIMIR, PRVA GUBČEVA 4, SESVETE

75.

KRSTANOVIĆ JOSIP I KRSTANOVIĆ MIRJANA, PUT SRIDNJIH KUĆICA 28, VIR

76.

KUNŠTEK DRAGUTIN, ŽUTI BREG 13, DUBRAVA

77.

LABAŠ NATALIJA, BRETZFELD OT RAPPACH, DE

78.

LAČIĆ JOSIP I LAČIĆ MANDA, LJUDEVITA POSAVSKOG 57, OSIJEK

79.

LAKOTIĆ MARIJA, LUKA XIII/40, VIR

80.

LASZLO PETER, PECS, HU

81.

LAUŠIN ZDENKO, GORNJI KRAJ 84, SAMOBOR

82.

LJEVAR JASMINKA, BRANJEVINSKI PUT 10, ZG

83.

MAJSEC STANKO, GORNJA PODGORA 67, DONJA STUBICA

84.

MALJAK SLAVKO, VINOGRASKA 11, KAŠINA

85.

MARAVIĆ DRAGICA, BRAĆE DOMANY 2, ZG

86.

MARUŠČEC JOSIP, UL.GRADA VUKOVARA 62A, ZG

87.

MATIĆ ROKO, IVE TIJARDOVIĆA 32, ZAGREB

MATIĆ DRAGICA, IVE TIJARDOVIĆA 32, ZAGREB

88.

MEKOVEC MIRJANA, BOŽIČKOVICA 6, KRIŽEVCI

KOSTELAC JOSIP, LANIŠTE 26, ZAGREB

ŽILIĆ IVO, BOBOVIK XV/25, VIR

89.

MEZAK ZVONIMIR, SELNICE 84, MARIJA BISTRICA

90.

MIJATOVIĆ JOZO, ODVOJAK TIME KAPITANA 13, DUGO SELO

91.

MIŠAK PETRA, DOLIĆE 21, KRAPINA

VINCELJAK IVANKA, RIBNJAK 4, ZAGREB

92.

MLAĐENOVIĆ IVAN, SVRAČICA 17, GLINA

93.

NADAREVIĆ MERHUNISA I NADAREVIĆ FIKRET, UL. GRADA CHIKAGA 9, ZG

94.

NENAD HUM, DOMAJI 23, SOKOLOVAC

ZLATKO HUM, LOGORIŠTE 11, REKA

KRIŽNJAK MARIJAN, VRHOVAC SOKOLOVAČKI 15, VRHOVAC SOKOLOVAČKI

95.

NOVAKOVIĆ OLGA I TINTOR MILE, REMETINEČKI GAJ 23/A, ZG

96.

PERINOVIĆ MATE, LUČICA XXIII/1, VIR

97.

PETELINC DARJA, DOBOVA, SI

98.

PILJANOVIĆ MATO I PILJANOVIĆ JELA, ROSULJE I/20, VIR

99.

PINTARIĆ STANKO, BRODEC 75,VRATIŠINEC

100.

PLUKAVEC ŽELJKO, ULJANIČKI PUT 9/1,ZG

101.

PONGRAC MLADEN, ŠKOLSKA 9,NOVO SELO, ČAKOVEC

102.

PONJAVIĆ BRUNE, PREZIDA XXVIII/23, VIR

103.

POSMODI IVAN, BOBOVIK XXI/24, VIR

104.

POTOČKI KATA, ŽITNA LIII/13, VIR

105.

RAJKOVAČIĆ ŽELJKO, PREZIDA XIX/9, VIR

106.

REBIĆ MARIJA, VINOGRADSKA 2/11, VELIKO TROJSTVO

107.

RIVASZ JUDIT HENRIETTE, BUDAPEST, HU

SZELES OTTO JANOS, BUDAPEST, HU

KLAPKA MIHALY, SZEKSZARD, HU

108.

ROŽIĆ VALENTINA, SAMOBORSKA CESTA 302, ZG

109.

RUKLIČ DRAGICA, KAŠT 28, VIVODINA

110.

RUŠKO JOSIP, PREZIDA VIII/22, VIR

RUŠKO SLAVA, SUŠAČKA 56, ZG

111.

SAMARDŽIĆ-KAPOŠI MILICA, HILVERSUM, NL

112.

SELMIĆ ERNA I SELMIĆ ĐEVAD, V. GORTANA 3B, SISAK

113.

SIJBETUS PAULUS HUJISMAN MARIA, ZANDIJK,NL

114.

SOCIETA CERAMICHE PREGIATE SRL, PADOVA, IT

115.

SPINDLER ANOUK, BAD KKREUZNACH,DE

116.

SRUK STJEPAN, PRIGORSKA 52, ZAGREB

117.

STANIĆ DRAGAN, PREZIDA XLII/29, VIR

118.

STANKOVIĆ SLAĐANA,ZAGREBAČKA 120, VRBOVEC

119.

SZOLLOSI LASZLO, BARCS, HU

120.

ŠABARIĆ BISERKA, MARŠALA TITA 114, OPATIJA

121.

ŠANTAK SLAVKO, A. ŠENOE 1, DUBRAVA

122.

ŠEHOVIĆ GORAN, PODPEČ 63, PRESERJE, BREZOVICA, SLOVENIJA

123.

ŠTURLIĆ ZLATKO, GRADINA 8, ZG

124.

ŠUBARA ANDJELKO I ŠUBARA ANTO, BOBOVIK XX/11, VIR

125.

TADIĆ JOZO, MAHDERGASSE 24/1, DORNBIRN, AUSTRIJA

126.

TINTOR DAMIR, MATIJE GUPCA 1, LUPOGLAV, DUGO SELO

127.

TOMAIĆ VLADO, SUNEKOVA 19C, ZG

128.

TOMIĆ MLADEN, BREZA 31, DUBRAVA

129.

TRUMBETIĆ VERA, POKUPSKO 25/A, POKUPSKO

130.

TURKOVIĆ MILAN I TURKOVIĆ NEVEN, SLATINA IV/21, VIR

131.

TUŠKANEC GORAN, A.HEBRANGA 28, SISAK

132.

VEKIĆ ZVONKO, DUBROVAČKA 91, OSIJEK

133.

VINCEK INES, BOBOVIK VI/9, VIR

134.

VRĐUKA JOSIP, RETKOVEC 101, DUBRAVA

135.

VUČETIĆ NIKOLA, PUT NACELJA 3, VIR

136.

ZDJELARAC NADA, LUKA BB, VIR

137.

ZUBČIĆ MARIJANA, PUT PUDARICE 13B, ZADAR

138.

ŽERJAV JOSIP, GRABERJE 7, ZG

139.

ŽUČKO ROBERT, KOŠNICA 11, DESINIĆ

140.

ŽUGAJ ANA, PRILESJE 35, ZG

141.

ŽUGČIĆ FRANJO, NOVOSELEČKI PUT 52, DUBRAVA

 


 

zakrpaj  vir naslovna8   prijava odbacenog otpada  vir naslovna8  bibliobus  vir naslovna8  kamere



GRADOVI PRIJATELJI
garesnica novo.fw oslavany novo.fw dombovar novo.fw


POVEZNICE
LINKOVI12 LINKOVI13 LINKOVI14 LINKOVI15 vise poveznica bw


tz vir novo virski list novo vir turiza novo.fw info novo1